Dezinfekční ubrousky Medipal alkoholové 200ks

ALKOHOLOVÉ DEZINFEKČNÎ UBROUSKY V DÓZE 200ks

Tyto vysoce účinné univerzální ubrousky obsahují isopropylalkohol (IPA). Jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu neuvolňujícího vlákna a umožňují kontrolované uvolňování roztoku s cílem zajistit optimální dezinfekční účinek v každém ubrousku.
• Ubrousky pro dezinfikování povrchů neinvazivních zdravotnických prostředků, které jsou připravené k použití.
• Ideální pro všechny povrchy vyrobené z materiálů, které jsou rezistentní vůči alkoholu.
• Obsahují 70% isopropylalkohol.
• Nezanechávají šmouhy.
• Pro dezinfikování všech dotykových povrchů a drobného neinvazivního zdravotnického
vybavení.
• Testované v souladu s normou EN 16615 –„zkouška na 4 polích“.
• Mikrobiologická aktivita za 60 sekund proti bakteriím, kvasinkám, mykobakteriím
a virům (včetně norovirů).
Aktivní složky:
Isopropanol 70% obj.

Návod k použití:
K dezinfekci povrchu použijte jeden ubrousek. Povrch nechte uschnout. V případě silně znečištěných povrchů můžete potřebovat více ubrousků. Nepoužívejte na površích, které nejsou odolné vůči alkoholu. Ubrousky nepoužívejte opakovaně. Nepoužívejte na pacientech a na invazivních prostředcích. Po použití nechte povrch před dalším použitím uschnout. Dodržujte dobu působení, abyste docílili mikrobiologického účinku.


Next Post

Přenosná germicidní čistička vzduchu UVETTA černá

Út Led 26 , 2021
Čistička se používá k dezinfekci vnitřních prostor. Čištění probíhá prostřednictvím oběhu vzduchu přes komoru s UV-C zářivkami. Zařízení je uzpůsobeno tak, aby záření nepronikalo mimo komoru s UV-C zdroji. K dezinfekci se používá germicidní záření, což je ultrafialové záření spektra UV-C vlnové délky 220-280 nm. Dezinfekce vzduchu je realizována působením tohoto spektra na mikroorganismy, které se nacházejí ve vzduchu. Používá se všude tam, kde není možné zajistit dezinfekci prostředí běžnými metodami. Germicidní čistička řady UVETTA ® je testovaná a ověřená akreditovanou zkušební laboratoří na EMC a LVD testy. Její použití […]