Ochranný obal na roušky s Ag+ Růžový

Pěkný a praktický ochranný obal na respirátory a roušky s ionty stříbra.  Vhodný pro bezpečné odložení či přepravu a skladování roušek všech velikostí anebo respirátorů bez ventilu. Lehký, skladný a omyvatelný  alkoholem. Moderní design v pastelových barvách. Vnitřní rozměry 137 mm x 134 mm x 8 mm.  Pro výrobu byl použit potravinářský polypropylén. 

Řešíte kam umístit náhradní nebo novou roušku, respirátor?  Náš obal z potravinářského plastu s ionty stříbra je pro vás praktickým a hygienickým  řešením. Ideální řešení do kabelky, aktovky, auta anebo na pracovní stůl. Velmi lehká a skladná krabička, určená k opakovanému použití.  Chrání vaší roušku a vaše zdraví.  

–  Antibakteriální povrchová úprava (Ag+).

–  Prodlouží čas použití vaší roušky.

–  Opakovatelné použití, snadné uskladnění.

–  Vnitřní rozměr: 137 mm x 134 mm x 8 mm.Next Post

Dětské certifikované zdravotní roušky růžové MESAVERDE ČR 25 Ks

So Lis 28 , 2020
Jednorázové dětské zdravotní roušky se vzory, certifikace, zdravotní třída I. Balení 25 ks Roušky byly vyrobeny v ČR z certifikovaného materiálu. Tím máte jistotu kvality a vysokého hygienického standardu. Každé balení obsahuje 25 ks roušek stejného vzoru. Vzory roušek jsou různé (viz fotografie). Při provádění objednávky nelze zvolit preferovaný vzor. Ústenky se skládají ze tří vrstev pro zajištění […]