Ruční germicidní lampa


Ruční germicidní aku lampa vám pomůže rychle a účinně vydezinfikovat předměty ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Jedná se o moderní způsob dezinfekce pomocí ultrafialových paprsků. UV-C záření zničí 99,9% všech virů, bakterií a plísní nejen na površích. Je prokázáno, že UV-C záření likviduje koronavirus způsobující onemocnění COVID-19. Ruční germicidní lampa  je vhodná pro použití v domácnostech a komerčních prostorech. Dezinfikuje okamžitě nasvícené místo do 10 vteřin.

Jak lampa funguje

Germicidní lampa pracuje na bázi ultrafialového záření, které patří k nejúčinnějším způsobům dezinfekce prostor. Ultrafialový paprsek s vlnovou délkou světla 253,7 nm proniká přes buněčnou membránu škodlivých mikroorganismů a trvale ničí jejich DNA strukturu. Tím zabraňuje jejich množení.

Použití UV-C lampy je jednoduché: zmáčkněte tlačítko po dobu 1,5 vteřiny, čímž přístroj přejde do čistícího režimu – led diody se rozsvítí modře. Opakovaným zmáčknutím tlačítka se lampa vypne. Krátké zmáčknutí aktivuje svítilnu v čele lampy.

Dezinfikuje povrchy

Na rozdíl od běžné dezinfekce, germicidní přenosná LED lampa vydezinfikuje povrchy a předměty v místnosti. S její pomocí můžete vydezinfikovat předměty jako např. oblečení, nákup, klíče, nanoroušky, kliky dveří, volant u auta.

Dezinfekce pomocí germicidní lampy je rychlá

Stačí 10 vteřin ze vzdálenosti 5 centimetrů a nasvícený povrch je čistý.

Používání germicidní lampy je zcela bezpečné za předpokladu dodržování návodu na použití. Výrobek není určen pro děti do 12 let. 

POZOR: Dlouhodobé přímé UV-C záření může způsobit popálení očí nebo pokožky. Nevystavujte kůži přímému světlu z přenosné lampy. 
Před použitím si přečtěte návod k použití, kde podrobně naleznete všechny bezpečností pokyny.

Dezinfikovat UV-C zářením je ekologické

Germicidní UV-C lampa pracuje výhradně na bázi ultrafialového záření bez použití chemických prostředků. Procesem dezinfekce nevznikají žádné odpadní látky. Dezinfikujete ekologicky.

Koupíte jednorázově, používáte až 8 000 hodin 

Led diody v lampě, která vysílá ultrafialové paprsky, mají při správném používání a skladování přístroje životnost 8 000 hodin. Díky tomu získáte dlouhodobého pomocníka pro dezinfekci vašich interiérů.

Moderní kompaktní design

Ruční germicidní LED lampa má moderní design v bílé barvě. Její kompaktní velikost umožňuje dobré skladování a transport.  Použití stojanu umožní lampu nechat stát a svítit. Praktický je také výsuvný háček k zavěšení. Kapacita akumulátoru umožňuje provoz lampy až 120 minut. Svítilna na čelní straně zvyšuje využití lampy. 

Kde lze RUČNÍ GERMICIDNÍ lampu využívat

  • domácnosti (hračky, kliky, vodorovné plochy, nákupy, mobily, WC prkénka, chladnička)
  • kanceláře (klávesnice, telefony, tlačítka, ovládací panely)
  • auta (volant, madla, sedadla)
  • výrobní prostory
  • obchody 
  • hotely a restaurace
  • wellness zařízení
  • fitness centra
  • kadeřnictví a kosmetické salony


Next Post

Ozónový generátor 15000mg

So Lis 28 , 2020
Generátoru ozonu 15 000 mg Ozónový generátor je vybaven digitální časovačem s pamětí na 10 časů na den. Programování umožňuje nastavení režimů na 7 dnů v týdnu. Přístroj umožňuje opakované spuštění během dne. Velmi jednoduchá manipulace. V balení je madlo pro přenášení. Přístroj je vybaven 4 kolečky. Příkon je 300W. Součástí přístroje […]