Výhodné rodinné balení

Nákupem rodinného balení ušetříte 12 % – 489 Kč bez DPH (592 Kč s DPH).
SOUČÁSTÍ SADY JSOU:

Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO

Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO s dálkovým ovládáním. Slouží k preventivní dezinfekci prostor. Jedna z nejúčinnějších germicidních lamp na trhu. Zahubí 99,9% bakterií a virů včetně koronaviru. Dezinfikuje prostory až do velikosti 60 m2.

Základní parametry: 36 W, 230 V, vyzařovací úhel 360°, vlnová délka ultrafialového záření 254 nm, rozměry 460×190 mm. 

NANO certifikované roušky CUBO FFP3 50ks balení

Rolls-Royce mezi rouškami – certifikované NANO roušky českého výrobce CUBO s technologií z Liberce , které zachytí všechny nebezpečné viry a bakterie včetně koronaviru. Momentálně nejlepší a nejúčinnější nanorouška na trhu. Poskytuje nejvyšší míru ochrany FFP3 díky patentované technologii nanovláken. Vyrobeny v ČR z certifikovaného českého materiálu.

Dětské certifikované zdravotní roušky modré MESAVERDE ČR 25 Ks

Dětské jednorázové zdravotní ústenky – roušky třídy I. jsou vyrobené v ČR z certifikované o materiálu. Balení obsahuje 25 ks. 

Kupujte dětské české certifikované roušky – díky nim budete mít jistotu potřebné ochrany a podpoříte české výrobce.Next Post

Výhodné nano balení

So Lis 28 , 2020
Nákupem rodinného balení ušetříte 12 % – 528 Kč bez DPH (639 Kč s DPH). SOUČÁSTÍ SADY JSOU: Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO s dálkovým ovládáním. Slouží k preventivní dezinfekci prostor. Jedna z nejúčinnějších germicidních lamp na trhu. Zahubí 99,9% bakterií a virů včetně koronaviru. Dezinfikuje prostory až do velikosti […]